Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Carlisle Foodservice 4029300 Brush Oven 10"w W/o Hndl
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 4029300 |
| Manufacturer Part # | 4029300 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 4029300 Material Aluminum Scraper, Brass Wire Bristles, Length 10", 254 Mm, Width 1 3/4", 114 Mm, Height 1 1/4" Wire Bristle, 32 Mm Wire Bristle, Depth 1 1/4", 32 Mm
