KitchenRestock.com is your trusted source for Carlisle Foodservice .
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice 4053200
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carlisle Foodservice 4053200 Brush Onion Slicer 4 1/4 Nyln
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 4053200 |
| Manufacturer Part # | 4053200 |
| Height | 5" |
| Width | 3" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 4053200 Color White, Material Nylon Bristles, Plastic Handle, Length 9 7/16", 240 Mm, 4 1/4" Bristles, 108 Mm, Bristles, Width 3", 76 Mm, Inner Diameter 5/8"
