$31.03
$34.27
Compare Price
You save
$3.24
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 4073500 17 In Broom/brush Holder 10 Hooks
Item:
#1326679
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 4073500 |
| Manufacturer Part # | 4073500 |
| Height | 4" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 17.25" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 4073500 17 In Broom/brush Holder 10 Hooks
$31.03
$34.27
You save
$3.24
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 4073500 Material Aluminum, Length 17", 432 Mm, Includes Mounting Screws
