$45.65
$50.44
Compare Price
You save
$4.79
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 41082EC09 56 In Angled Broom Green
Item:
#2231004
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 41082EC09 |
| Manufacturer Part # | 41082EC09 |
| Height | 1" |
| Width | 10" |
| Depth | 56" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 41082EC09 56 In Angled Broom Green
$45.65
$50.44
You save
$4.79
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 41082EC09 56 In Angled Broom Green