$49.12
$54.27
Compare Price
You save
$5.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 4156802 Wh 24in Floor Squeegee Heavy Duty
Item:
#2233358
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 4156802 |
| Manufacturer Part # | 4156802 |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 25" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 4156802 Wh 24in Floor Squeegee Heavy Duty
$49.12
$54.27
You save
$5.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 4156802 Wh 24in Floor Squeegee Heavy Duty