$8.49
$12.60
Compare Price
You save
$4.11
(33%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 4230S30 8 Oz Dredge With Parsley Lid Clear
Item:
#2233819
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 4230S30 |
| Manufacturer Part # | 4230S30 |
| Height | 3.73" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 4230S30 8 Oz Dredge With Parsley Lid Clear
$8.49
$12.60
You save
$4.11
(33%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 4230S30 8 Oz Dredge With Parsley Lid Clear