$13.21
$14.58
Compare Price
You save
$1.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 436006 Spoon Portion 2oz Beige
Item:
#1148472
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 436006 |
| Manufacturer Part # | 436006 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 436006 Spoon Portion 2oz Beige
$13.21
$14.58
You save
$1.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 436006 Spoon Portion 2oz Beige
