$9.49
$10.47
Compare Price
You save
$0.98
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 4541103 Horsehair Radiator Brush 24 In
Item:
#1905637
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 4541103 |
| Manufacturer Part # | 4541103 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 4541103 Horsehair Radiator Brush 24 In
$9.49
$10.47
You save
$0.98
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 4541103 Horsehair Radiator Brush 24 In