$3.14
$3.47
Compare Price
You save
$0.33
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carlisle Foodservice .
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice 4606054
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 4606054 Tongs (6" Red)
Item:
#1131331
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 4606054 |
| Manufacturer Part # | 4606054 |
| Height | 3" |
| Width | 1.31" |
| Depth | 6.44" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 4606054 Tongs (6" Red)
$3.14
$3.47
You save
$0.33
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 4606054 Tongs (6" Red)

