$30.32
$34.47
Compare Price
You save
$4.15
(12%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 4686500 Hd Angle Broom Nat Brist 48 In Blk Metal Handle
Item:
#2230523
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 4686500 |
| Manufacturer Part # | 4686500 |
| Height | 1" |
| Width | 11" |
| Depth | 56.5" |
| Weight | 1.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 4686500 Hd Angle Broom Nat Brist 48 In Blk Metal Handle
$30.32
$34.47
You save
$4.15
(12%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 4686500 Hd Angle Broom Nat Brist 48 In Blk Metal Handle