$19.33
$21.11
Compare Price
You save
$1.78
(8%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 49116-101 16 Oz Brown Portion Cup Carlisle
Item:
#2233522
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 49116-101 |
| Manufacturer Part # | 49116-101 |
| Height | 3.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 49116-101 16 Oz Brown Portion Cup Carlisle
$19.33
$21.11
You save
$1.78
(8%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 49116-101 16 Oz Brown Portion Cup Carlisle