$8.49
$9.38
Compare Price
You save
$0.89
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carlisle Foodservice .
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice 4921-04
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 4921-04 1 Oz Ladle Short Handle
Item:
#1331187
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 4921-04 |
| Manufacturer Part # | 4921-04 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 4921-04 1 Oz Ladle Short Handle
$8.49
$9.38
You save
$0.89
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 4921-04 1 Oz Ladle Short Handle

