Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 60756014 9 1/2 In Tong
Item:
#2233501
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 60756014 |
| Manufacturer Part # | 60756014 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Republic of Korea |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 60756014 9 1/2 In Tong
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 60756014 9 1/2 In Tong