Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 937507 Sneeze Guard Acrylic Shields 73 3/8" (3/
Item:
#2231910
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 937507 |
| Manufacturer Part # | 937507 |
| Height | 1" |
| Width | 18" |
| Depth | 74" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 937507 Sneeze Guard Acrylic Shields 73 3/8" (3/
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 937507 Sneeze Guard Acrylic Shields 73 3/8" (3/