Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice BIN27L07 Ingredient Bin Replacement Lid (bin27)
Item:
#2231856
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | BIN27L07 |
| Manufacturer Part # | BIN27L07 |
| Height | 3" |
| Width | 23" |
| Depth | 27" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice BIN27L07 Ingredient Bin Replacement Lid (bin27)
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice BIN27L07 Ingredient Bin Replacement Lid (bin27)
