$29.52
$32.60
Compare Price
You save
$3.08
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice CARL40070-00 Squeegee Window 11 5/8"l W/o Handle
Item:
#1130856
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | CARL40070-00 |
| Manufacturer Part # | CARL40070-00 |
| Height | 15" |
| Width | 9" |
| Depth | 15" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice CARL40070-00 Squeegee Window 11 5/8"l W/o Handle
$29.52
$32.60
You save
$3.08
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice CARL40070-00 Squeegee Window 11 5/8"l W/o Handle