$19.55
$24.71
Compare Price
You save
$5.16
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie .
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie CARLRE25
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice CARLRE25 Extender Glass Rack 25 Glass
Item:
#1130409
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | CARLRE25 |
| Manufacturer Part # | CARLRE25 |
| Height | 2" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 1.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice CARLRE25 Extender Glass Rack 25 Glass
$19.55
$24.71
You save
$5.16
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice CARLRE25 Height 1 3/4", 44 Mm

