Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Carlisle Foodservice .
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice CM101403
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carlisle Foodservice CM101403 Faucet 5/8 18 Thd Black Plst
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | CM101403 |
| Manufacturer Part # | CM101403 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice CM101403 Color Black, Material Plastic, Length 3 1/4", Includes Aluminum Lock Nut, Black Rubber Washer, Bonnet, Nut, White Rubber Washer, Thread 5/8-18 Shank
