$7.67
$8.47
Compare Price
You save
$0.80
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice CT141805 14x18 Red Cafeteria Tray
Item:
#1323074
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | CT141805 |
| Manufacturer Part # | CT141805 |
| Height | 1" |
| Width | 14" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice CT141805 14x18 Red Cafeteria Tray
$7.67
$8.47
You save
$0.80
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice CT141805 14x18 Red Cafeteria Tray