Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Carlisle Foodservice .
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice GR09RS03
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carlisle Foodservice GR09RS03 6in Rimmer Sponge
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | GR09RS03 |
| Manufacturer Part # | GR09RS03 |
| Height | 0.38" |
| Width | 5.63" |
| Depth | 5.63" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice GR09RS03 Inner Diameter 38 Mm Center Hole, 1 1/2" Cneter Hole, Outer Diameter 5 1/2", 140 Mm
