$160.28/{}
$177.12
Compare Price
You save
$16.84
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice KL80002 5 Oz Fruit Bowl White 48/cs
Item:
#2230766
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | KL80002 |
| Manufacturer Part # | KL80002 |
| Height | 8.5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 8.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice KL80002 5 Oz Fruit Bowl White 48/cs
$160.28/{}
$177.12
You save
$16.84
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice KL80002 5 Oz Fruit Bowl White 48/cs