Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice LD111VC00 Cateraide Vent Cap (ld350n Ld500n Ld10
Item:
#2231915
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | LD111VC00 |
| Manufacturer Part # | LD111VC00 |
| Height | 0.35" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice LD111VC00 Cateraide Vent Cap (ld350n Ld500n Ld10
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice LD111VC00 Cateraide Vent Cap (ld350n Ld500n Ld10
