$23.73
$29.91
Compare Price
You save
$6.18
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice LD235GA02 Wh Ld250/350/500 Gasket
Item:
#2231156
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | LD235GA02 |
| Manufacturer Part # | LD235GA02 |
| Height | 0.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice LD235GA02 Wh Ld250/350/500 Gasket
$23.73
$29.91
You save
$6.18
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice LD235GA02 Wh Ld250/350/500 Gasket
