$2.54
$3.20
Compare Price
You save
$0.66
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carlisle Foodservice .
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice PS30404
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice PS30404 Yl Store N Pour Lid
Item:
#1905701
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | PS30404 |
| Manufacturer Part # | PS30404 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice PS30404 Yl Store N Pour Lid
$2.54
$3.20
You save
$0.66
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice PS30404 Yl Store N Pour Lid