$92.32
$116.40
Compare Price
You save
$24.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice RG25-314 Bl 25 Glass Rack 3 Extenders
Item:
#2231233
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | RG25-314 |
| Manufacturer Part # | RG25-314 |
| Height | 8.72" |
| Width | 19.75" |
| Depth | 19.75" |
| Weight | 10.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice RG25-314 Bl 25 Glass Rack 3 Extenders
$92.32
$116.40
You save
$24.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice RG25-314 Bl 25 Glass Rack 3 Extenders