$47.93
$60.44
Compare Price
You save
$12.51
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice RG2514 Bl 25 Glass Rack
Item:
#2231232
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | RG2514 |
| Manufacturer Part # | RG2514 |
| Height | 4" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 4.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice RG2514 Bl 25 Glass Rack
$47.93
$60.44
You save
$12.51
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice RG2514 Bl 25 Glass Rack