Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice SS10702 Replacement 1 1/4 Pint Containers/lids 5
Item:
#2231864
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | SS10702 |
| Manufacturer Part # | SS10702 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.83" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 8.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice SS10702 Replacement 1 1/4 Pint Containers/lids 5
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice SS10702 Replacement 1 1/4 Pint Containers/lids 5