Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani IC142020760 Agitator Tank Mix
Item:
#1453593
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | IC142020760 |
| Manufacturer Part # | IC142020760 |
| Height | 5.6" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani IC142020760 Agitator Tank Mix
$123.43
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani IC142020760 Agitator Tank Mix
