Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani IC153101490 Sheave Axial 54 225 35
Item:
#1453600
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | IC153101490 |
| Manufacturer Part # | IC153101490 |
| Height | 1.6" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 3.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani IC153101490 Sheave Axial 54 225 35
$342.31
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani IC153101490 Sheave Axial 54 225 35
