Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani IC157150320 Hub
Item:
#1452920
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | IC157150320 |
| Manufacturer Part # | IC157150320 |
| Height | 2.85" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 10.35" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani IC157150320 Hub
$1,103.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani IC157150320 Hub
