Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani IC171240080 Stopper Control Piston
Item:
#1453837
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | IC171240080 |
| Manufacturer Part # | IC171240080 |
| Height | 1.35" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 1.65" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani IC171240080 Stopper Control Piston
$273.61
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani IC171240080 Stopper Control Piston
