Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani IC193205830 Kit O Ring Ic541000470 10 Pcs
Item:
#1453873
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | IC193205830 |
| Manufacturer Part # | IC193205830 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani IC193205830 Kit O Ring Ic541000470 10 Pcs
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani IC193205830 Kit O Ring Ic541000470 10 Pcs
