Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani IC531501018 Belt Volta Rpn 6 D. 6 X 460
Item:
#1453661
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | IC531501018 |
| Manufacturer Part # | IC531501018 |
| Height | 0.7" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani IC531501018 Belt Volta Rpn 6 D. 6 X 460
$46.85
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani IC531501018 Belt Volta Rpn 6 D. 6 X 460

