Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani IC541000109 O Ring 1 78 9 25 Nb 70 2037
Item:
#1453895
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | IC541000109 |
| Manufacturer Part # | IC541000109 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani IC541000109 O Ring 1 78 9 25 Nb 70 2037
$0.27
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani IC541000109 O Ring 1 78 9 25 Nb 70 2037

