Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani IC551712070 Motor Leeson C145k17db9d 20823
Item:
#1453909
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | IC551712070 |
| Manufacturer Part # | IC551712070 |
| Height | 11.5" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani IC551712070 Motor Leeson C145k17db9d 20823
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani IC551712070 Motor Leeson C145k17db9d 20823