Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani IC572910149 Switch Dry Reed Stem E510 Zb Q
Item:
#1454029
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | IC572910149 |
| Manufacturer Part # | IC572910149 |
| Height | 0.85" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani IC572910149 Switch Dry Reed Stem E510 Zb Q
$71.35
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani IC572910149 Switch Dry Reed Stem E510 Zb Q
