Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani IC572910172 Sensor Proximity S5 5 C35 35
Item:
#1454030
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | IC572910172 |
| Manufacturer Part # | IC572910172 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani IC572910172 Sensor Proximity S5 5 C35 35
$426.76
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani IC572910172 Sensor Proximity S5 5 C35 35