Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani IC581800119 Valve Water 3/8 Danfoss Wvo10
Item:
#1453684
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | IC581800119 |
| Manufacturer Part # | IC581800119 |
| Height | 3.25" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 15.2" |
| Weight | 2.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani IC581800119 Valve Water 3/8 Danfoss Wvo10
$247.31
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani IC581800119 Valve Water 3/8 Danfoss Wvo10
