Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani IC591000213 Caster With Brake Dia.100 White N
Item:
#1453428
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | IC591000213 |
| Manufacturer Part # | IC591000213 |
| Height | 4" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 1.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani IC591000213 Caster With Brake Dia.100 White N
$63.77
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani IC591000213 Caster With Brake Dia.100 White N
