Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani SL300951647 Spring Tap Ghz V/usa
Item:
#1454091
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | SL300951647 |
| Manufacturer Part # | SL300951647 |
| Height | 0.85" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani SL300951647 Spring Tap Ghz V/usa
$2.84
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani SL300951647 Spring Tap Ghz V/usa
