Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani SL310003965 Beater Drive Shaft Nh
Item:
#1454120
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | SL310003965 |
| Manufacturer Part # | SL310003965 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 13.1" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani SL310003965 Beater Drive Shaft Nh
$21.33
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani SL310003965 Beater Drive Shaft Nh
