Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani SL320000297 12v Power Cable
Item:
#1454075
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | SL320000297 |
| Manufacturer Part # | SL320000297 |
| Height | 0.6" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani SL320000297 12v Power Cable
$90.45
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani SL320000297 12v Power Cable