Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani SL330000209 Switch Signal Lux 810182951k (
Item:
#1454076
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | SL330000209 |
| Manufacturer Part # | SL330000209 |
| Height | 2.05" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani SL330000209 Switch Signal Lux 810182951k (
$24.44
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani SL330000209 Switch Signal Lux 810182951k (