Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carpigiani SL576-001469 Fuse 5x20 F3 15 A 250v Fast
Item:
#1454232
Technical details
| Manufacturer | Carpigiani |
|---|---|
| Model Number | SL576-001469 |
| Manufacturer Part # | SL576-001469 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carpigiani SL576-001469 Fuse 5x20 F3 15 A 250v Fast
$0.80
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carpigiani SL576-001469 Fuse 5x20 F3 15 A 250v Fast
