Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier 12X20X1-M8-C-P4 Merv 8 1" Filter Pack
Item:
#1454253
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | 12X20X1-M8-C-P4 |
| Manufacturer Part # | 12X20X1-M8-C-P4 |
| Height | 1" |
| Width | 12" |
| Depth | 20" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier 12X20X1-M8-C-P4 Merv 8 1" Filter Pack
$67.23
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carrier 12X20X1-M8-C-P4 Merv 8 1" Filter Pack
