Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier 12X24X1-M10-C-P4 Merv 10 1" Filter Pack
Item:
#1454135
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | 12X24X1-M10-C-P4 |
| Manufacturer Part # | 12X24X1-M10-C-P4 |
| Height | 1" |
| Width | 12" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier 12X24X1-M10-C-P4 Merv 10 1" Filter Pack
$58.55
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carrier 12X24X1-M10-C-P4 Merv 10 1" Filter Pack
