Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier 15B0013N03 5mfd 370v Capacitor Oval
Item:
#1454272
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | 15B0013N03 |
| Manufacturer Part # | 15B0013N03 |
| Height | 4.15" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carrier 15B0013N03 5mfd 370v Capacitor Oval
