Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier 24X25X1-M13-C-P4 Merv 13 1" Air Filter 24"x25"x1" 4 Pac
Item:
#1454237
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | 24X25X1-M13-C-P4 |
| Manufacturer Part # | 24X25X1-M13-C-P4 |
| Height | 4" |
| Width | 25" |
| Depth | 26" |
| Weight | 65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier 24X25X1-M13-C-P4 Merv 13 1" Air Filter 24"x25"x1" 4 Pac
About this item
Product Details
Product Details
Carrier 24X25X1-M13-C-P4 Merv 13 1" Air Filter 24"x25"x1" 4 Pac