Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 313680-751
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carrier 313680-751 Inducer Control Board
Item:
#1453450
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | 313680-751 |
| Manufacturer Part # | 313680-751 |
| Height | 2.15" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 10.7" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carrier 313680-751 Inducer Control Board
$252.70
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carrier 313680-751 Inducer Control Board
