Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carrier 331709-751 Txv Valve 3 Ton R 22
Item:
#1454299
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | 331709-751 |
| Manufacturer Part # | 331709-751 |
| Height | 3.75" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carrier 331709-751 Txv Valve 3 Ton R 22